Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Bazarové knihy » Kolekce Nataša Gollová ( 2x kniha bazarová + 8 DVD )


        

Kolekce Nataša Gollová ( 2x kniha bazarová + 8 DVD )

skladem

 

Číslo produktu: ZBKN9011
bez DPH: 453,64 Kč (18,15 €)
s DPH (10 %):
499,00 Kč (19,96 €)

Obsah

Kolekce Nataša Gollová ( 2x kniha bazarová + 8 DVD )

Kniha:

Nataša Gollová  - Aleš Cibulka

Pravdivý, dojemný, dramatický a veskrze smutný životní příběh velké hvězdy českého filmu Nataši Gollové mapuje její úspěšnou, žel krátkou profesionální kariéru, ale také krutý pád a následné osamění. Talentovaná, inteligentní, skvělá herečka se narodila do velmi dobře situované rodiny, do přepychu a bohatství, prožila krátkou a oslnivou uměleckou dráhu, dramatický a většinou nešťastný soukromý život a skončila v chudobě, závislá na alkoholu, bez rodiny a přátel. Přesto na ni publikum nezapomíná. Její rozpustilé, ale sympatické dívky, které ztvárnila v četných filmech, např. Eva tropí hlouposti nebo Hotel Modrá hvězda, zůstanou v paměti diváků natrvalo. Poutavé svědectví o životě této herečky napsal mladý novinář Aleš Cibulka.

 

Nataša Gollová 2 - Aleš Cibulka

Také druhá kniha Aleše Cibulky přináší poutavý příběh o životě známé hvězdy prvorepublikového filmu, kterou byla Nataša Gollová, talentovaná dívka z dobré rodiny, která během svého života zažila krátkou světskou slávu a tvrdý osobní pád.

Příběh je dokreslen mnoha dokumentárními fotografiemi a dobovými i současnými svědectvími. Neváhejte nahlédnout do života "Evy, která tropí hlouposti".

DVD:

1. Hotel modrá hvězda

2. Pohádka máje

3. Eva tropí hlouposti

4. Kristián

5. Drahé tety a já

6. Fantom Morrisvillu

7. Dívka v modrém

8. Roztomilý člověk