Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Claude Bukowski přijíždí z oklahomské farmy do New Yorku, aby tu za pár dní nastoupil vojenskou službu.
Při procházce Central Parkem ale potkává davy hippies, seznamuje se s jedním z jejich vůdců Bergerem (Treat Williams - Boss) a zamiluje se do krásné Sheily (Beverly D´Angelo - Kult hákového kříže).
Aby jí dokázal svou lásku, naruší oficiální slavnost a pustí se tak do několikadenního dobrodružství, které ho zavede do vězení, jezera uprostřed Central Parku a nakonec - do armády.
Ale Berger se snaží Clauda před odjezdem do Vietnamu zachránit a svým úsilím vyvolává řadu bizarních zvratů osudu... s šokujícími důsledky.