Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Hezký a ukecaný Phil je na dně a nechápe, jak jeho usměvavý soused James dokáže být vždy při penězích. A co je tajemstvím Jamese? Adonis Escort - 40 liber na hodinu a 150 za noc. V obavách, že přijde o bydlení, vstoupí i neochotný Phil do této erotické agentury.
Jejich podnik vzkvétá až do doby, kdy láska ukáže svou opačnou stranu. Nastává úplný chaos. James se zamiluje do Phila a Phil do Elen... A je tu ještě Daren, po níž pokukuje James, který zatím ještě není tak úplně gay.
V roce 2003 v kategoriích Nejlepší film, Nejlepší hudba získal ocenění na filmových festivalech v Annapolisu, Californii, Columbusu (US).